Fiets-/vaarexcursie "Varen, Trappen en Happen door Landsmeer" start 10.00, 12.00 of 14.00 uur

Excursies
fiets vaar Landsmeer Ilperveld
© Brecht de Groot
Excursies

Een bijzondere fiets-vaarexcursie van Landschap Noord-Holland, gemeente Landsmeer en Bureau Toerisme Laag Holland: ‘Varen, Trappen en Happen door Landsmeer’.

Varen en trappen
Om 10.00, 12.00 of 14.00 uur nemen schipper en gids van Landschap Noord-Holland je met een boottocht mee door het Ilperveld. Terwijl je geniet van de honderden eilanden vertelt de gids je alles over dit bijzondere veenweidegebied. Na een vaartocht van ongeveer 60 minuten word je afgezet op de Weegbreesingel in Landsmeer waar je fiets, die op een andere boot is meegevaren, al op je staat te wachten. Vanaf hier kun je met één van de routesuggesties of met je eigen route op ontdekkingsreis door de gemeente Landsmeer. Klik hier om de routesuggestie alvast te bekijken.

Happen
Met een stempelkaart kun je onderweg diverse tussenstops maken bij verschillende (horeca)ondernemers in Landsmeer en genieten van de leukste aanbiedingen:

  • Natuurboerderij Hardebol: 10% korting op kaas naar keuze.
  • Taste of Landsmeer: 20% korting op de cadeaukast vol met koekjes, chocolade, olijfolie & meer.
  • Café De Drie Zwanen: Broodje bal met saus en drankje naar keuze voor € 7,50
  • Twiske Haven: 2e kopje koffie/thee gratis
  • De Zuyd: 3 gyoza's met glas wijn of bier naar keuze voor € 9,50.
  • Multi-IJs: 2e bolletje ijs gratis
  • Viswinkel Willem Molenaar: Haring € 1,50 of portie kibbeling € 3,00
  • Deli-Evie: 25% korting op de Hollandse kazen lijn "Onze Kaaz"
  • Snackbar de Kipboetiek: Portie patat met saus en blikje frisdrank naar keuze voor € 5,00

    Een compleet dagje uit in het teken van natuur en lekker eten en drinken.

Wat is er inclusief?

  • Vaartocht door het Ilperveld;
  • Speciale aanbiedingen;
  • Een routesuggestie voor na de vaartocht;
  • Leuke tips voor onderweg.

Praktische gegevens: 

  • De fiets is niet in het arrangement inbegrepen. Deelnemers dienen hun eigen fiets mee te nemen voor de fiets-vaarexcursie. De excursie is mogelijk met een eigen fiets van normaal formaat. Bakfietsen en erg grote fietsen kunnen niet mee aan boord.

Let op: bij deze excursie geldt onze Beschermerskorting niet. Maar natuurlijk ben je alsnog van harte welkom als nieuwe Beschermer!

Ilperveld landschap in bloei

Praktische informatie

cover M1 2025

Maak gratis kennis met ons magazine

Ben je liefhebber van natuur? Dan mag je ons magazine niet missen. Met de mooiste natuurfoto's, opvallende weetjes over dieren én verrassende achtergrondverhalen uit het veld. Inclusief fiets- of wandelroute. 

 

Naar boven
veldgids

Gratis veldgids Orchideeën

Leer 24 soorten orchideeën in Noord-Holland herkennen met onze gratis veldgids. Inclusief leuke weetjes en tips waar en wanneer je deze prachtige planten kunt zien.