Landschap Noord-Holland
Terug

Jeugd Ilperveld

Binnen spelen met computer of Nintendo is leuk. Maar je wilt wel eens wat anders. Lekker buiten spelen en op een spannende manier de natuur leren kennen? Dat kan in het Ilperveld vlak bij Landsmeer. Daar is van alles te doen. Je kunt je aanmelden voor de Jeugdclub De Waterratten, een kinderexcursie doen op het Ilperpad, je aanmelden voor een minicursus kanovaren. Je kunt ook je verjaardagsfeestje bij ons vieren of met je hele klas voor een excursie langs komen. 

 

 

 

 

 

 

 

En kun je eigenlijk al roeien? Of misschien mag je van je ouders wel sturen als zij een motorbootje huren. Dat kun je allemaal doen in Het Ilperveld. Er is een prachtige plaggenhut waarin je kunt spelen, er is een coole vogelkijkhut en er zijn schepnetjes waarmee je waterdiertjes kunt vangen. Misschien vind jij zelf wel een staafwants.

 

spreekbeurt over het Ilperveld

Je kunt natuurlijk ook een spreekbeurt houden over het Ilperveld. Op deze website vindt je al veel informatie maar als je nog meer wilt weten mag je altijd langs komen of een e-mail sturen. info@landschapnoordholland.nl